כיצד להפסיק לעשן: שלושת הסיבות המובילות לעישון 

הפסקת עישון

אף אחד לא רוצה להישמע עם קול כבד או סדוק ואף אחד לא רוצה להראות מבוגר וקמטי ממה שהוא באמת… כנראה שהתחלתם לעשן כי חשבתם שזה היה דבר מגניב לעשות באותו זמן ועכשיו אתה מכורים לעישון ולא מוצאים דרך להפסיק לעשן. האם אתה שואל את עצמך איך להפסיק לעשן? ובכן, הנה 3 סיבות טובות להפסיק לעשן עכשיו.

סיבות להפסיק לעשן

אוקיי, אנו בטוחים שאתה בטח עייף מלשמוע מיליון פעם ש"סיגריה מזיקה לבריאותך" ואתם גם יודע שאנשים ימותו אם הם מעשנים או לא, אז מה זה משנה אם אתם מעשנים או לא? אבל כנראה שאתם לא מבינים שאתם הורגים את עצמכם מהר ממה שאתה חושב. מה שרוב האנשים לא מבינים זה איך באמת העישון משפיע עליהם וגם על הסובבים אותם. לאמיתו של דבר, חלק מהמעשנים יודעים שהם אכן הורגים את עצמם, אך אין להם כוח או מוטיבציה להיות מסוגלים להפסיק לעשן. ואפילו לא שואלים את עצמם איך מפסיקים לעשן. הנה רשימה של סיבות מדוע כדאי להפסיק לעשן…

אנשים צופים בכם

אתם כל הזמן נצפים על ידי כל האנשים סביבכם, במיוחד החברים והמשפחה שלך. הם פשוט מתים לראות אותך מפסיק לעשן ולהפוך את חייך. יש לך אח צעיר יותר שנראה לך כמודל לחיקוי? סקרים מראים שרוב הילדים מתחילים לעשן מוקדם בגיל העשרה פשוט בגלל שמשפחתם וקרוביהם מעשנים סביבם. האם היית רוצה לראות את אחותך או אחיך הצעירים הולכים בעקבותיך?

השפעה על אנשים בסביבתכם

אתם צריכים להבין שאתם גם משפיעים על אנשים בסביבתכם. מלבד היותכם בעלי השפעה רעה, האם אתם מבינים כעת כי אתם פוגעים גם בבריאותם ובכושרם של מי שנמצא תמיד סביבכם? האם יש לכם ידע כלשהו בנושא עישון פסיבי? מישהו אמר לכם פעם שהעשן שמגיע מהסיגריה יגרום לבעיות בריאות כרוניות, מחלות ריאה ובעיקר בעיות נשימה עבור הסובבים אותך? אתם צריכים להבין עכשיו שהעישון שלכם יכול לגרום לילדים שלכם או לבן הזוג שלך לסבול כמעשנים פסיביים, זו סיבה מספיק טובה להפסיק לעשן עכשיו. אז איך להפסיק לעשן?

עישון משפיע על בריאותך

כן, זה משפיע על בריאותכם, האם זו סיבה טובה עבורכם לרצות להפסיק לעשן? התחלתם להרגיש קוצר נשימה בכל פעם שאתם עולים במעלה המדרגות? התחלתם לחוות שיעול בבוקר? ובכן, אם אחת מהשאלות הללו היא כן, אז זו צריכה להיות סיבה מספיק טובה שתשקלו ברצינות להפסיק לעשן. חסרה לכם אנרגיה? והשיניים שלכם מתחילות לשנות צבע? העור שלכם תמיד יבש? אתם מבחין בקמטים בפנים? עובדה ידועה היא כי מעשנים נוטים להתקפי לב ושבץ מוחי, ליחה וזפת מכסים את ריאותיהם וזה בהחלט יוביל למחלת ריאות חסימתית כרונית (COPD) עישון יכול לגרום גם לסרטן, במיוחד לסרטן השד והריאות.

להפסיק לעשן בשיטת תומר סקר

אז איך מפסיקים לעשן? בשיטת תומר סקר הטיפול מתבצע בשיטה טבעית, ללא זריקות, ללא מחטים וללא כדורים. במהלך הטיפול שוכב המטופל על מיטת טיפולים בלבוש מלא כשהוא ער לחלוטין ומודע להכל.

כל מטופל מקבל תעודת אחריות, לפיה במידה ואחרי 4 טיפולים ירגיש צורך לעשן, יהיה זכאי לקבל את כספו בחזרה. עד כה יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בקרב מגוון מטופליי.

הנכם מוזמנים לחייג אלינו או למלא את טופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם לתחילת תהליך גמילה מעישון. עם תומר אתם בידיים בטוחות.

שתפו את המאמר עם חברים


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420