אנחנו נגמלנו

יניב גולן

ליצן רפואי "הייתי מעשן קופסא ביום מגיל 18 עד 35. ניסיתי שיטות אחרות אך החזקתי יו או יומיים. אשתי מיכל הפתיעה אותי במתנה ושלחה אותי לטיפול אצל תומר סקר להפסקת עישון. בטיפול הרגשתי גלי חום ורעידות בקצות האצבעות והופתעתי . כשיצאתי מהטיפול והתקרבתי אל מעשנים הריח דחה אותי ונגעלתי. היום הילדים שלי מחבקים אותי בלי בעיה וזה כיף.

נתי סיבוני

איש שיווק עישן כ-1.5 קופסאות במשך 23 שנים בזמנו הגעתי לארץ וראיתי את אבי שהיה מאושפז באותה תקופה בבית חולים והיה מחובר מחולל חמצן. זה היה הטריגר והבנתי שאני חייב להפסיק לעשן. על הטיפול של תומר שמעתי מקבוצת חברים שנגמלו אצלו בהצלחה. אחרי הטיפול השארתי אצל תומר את הסיגריות והייתה לי תחושה שהטיפול יצליח מאז עברו 9 שנים ללא עישון.

ליאה פז

הייתי מעשנת 15 שנים . לא ממש רציתי להפסיק, הסיגריה הפכה להיות המהות שלי. אימא שלי קנתה לי מתנה ליום הולדת טיפול להפסקת עישון אחרי הטיפול זה גיליתי שאני בן אדם בריא ומאוד רגוע, חוש הריח חזר לי. הייתי מסתובבת ברחוב והרחתי ריחות של בשמים זה משהו שלא היה לי לפני.

אירית אבישר

לפני שהפסקתי לעשן פחדתי לעלות במשקל. עישנתי 14 שנים , התחלתי בגיל צעיר. אחרי הלידה של הבן השני שלי החלטתי שאני לא רוצה להיות אימא מסריחה לילדים שלי. גם עשיתי הרצאות לקהל הרחב בנושא סכרת ולחץ דם ולא רציתי להגיד לאנשים שלעשן זה לא בריא, ואני אסריח מסיגריות, זה לא אמין. קיבלתי החלטה גם מבחינת בריאותית וגם בגלל הסירחון להפסיק לעשן. היום מעל 18 שנים אני לא מעשנת וגם עוסקת בספורט ושומרת על משקל.

סמי בן איטח

מנהל עסקי. עישן כ-3 קופסאות ליום במשך 40 שנה . ניסיתי הכול ניסיתי להיגמל כמעט בכל שיטה שקיימת כדורים מדבקות מסטיקים אנרגיות ולא הצלחתי להפסיק בשום שיטה . עברתי כ-5 צנתורים כמעט כל שנה ומאז שאני לא מעשן לא היית זקוק לצנתורים נוספים . הגעתי בהמלצת חבר שנגמל אצל תומר שיכנע אותי לנסות . הטיפול היה חוויה נהדרת ומאז הטיפול לא עליתי במשקל ואני מרגיש ממש טוב . היום אני כבר לא צריך לצאת לפינות עישון ולחפש איפה מותר לעשן ואיפה אסור .

מירי לוי

אני לא מעשנת כ-15 שנים. הייתי מעשנת 11 שנה קופסא אחת ביום בכלל לא רציתי להפסיק לעשן הלכתי עם אימא שלי שהייתה מעשנת המון 3 קופסאות של ה- 25 בקופסא 48 שנה היא התחילה לחרחר אז הלכתי איתה אחרי הטיפול, יצאנו ופשוט לא עישנו החיים שלנו השתנו אימא שלי התחילה לעשות ספורט, להתחיל לנשום גם שמרנו על המשקל ולא עלינו פעם אחת אחרי הגמילה ניסיתי לעשן ונגעלתי, הלכתי לאכול לימונים בכדי להוציא את הטעם הרע מהפה

אתי אלטמן

דוברת "תנו לחיות לחיות". עישנתי כ-2.5 קופסאות מגיל 16. עברתי טיפול אצל תומר סקר בשנת 99 ומאז אינני מעשנת, לא סבלת סיגריות ושונאת שמעשנים בקרבי. הייתי מעשנת כבדה, ולא האמנתי שכל כך בקלות אני אצליח להיגמל. יצאתי וזהו היום אני לוחמת בכך, ואומרת לכולם אם אני הפסקתי לעשן כל אחד יכול. עישנו כ-2 קופסאות ליום במשך 25 שנה הפריעה לי התלות האיומה בסיגריות לא האמנתי שאנשים לא רצו להיות בסביבתי ניסיתי להיגמל בכוחות עצמי ולא הצלחתי הבנתי שזה עניין של החלטה והרגשתי שאני צריך עזרה הגעתי לתומר בהמלצת חברים שנגמלו אצל תומר ועישנו כבד. הלכתי לטיפול ביחד עם אחי היינו בעצם קבוצה של אנשים שנגמלו אצלו. מאז אינני מעשן כ-9 שנים .

ירח אפרתי

העישון התחיל אצלי בגיל 18. והגעתי לקצת של 3 קופסאות ליום שזה לא מעט 60 סיגריות ליום! הטריגר שהיה לי לפני כ-20 שנה תפסתי את עצמי במשרד סיגריה במאפרה עוד סיגריה בין האצבעות סיגריה בפה ואני הולך לשלוף את הסיגריה הרביעית משהו השתבש אצלי ואמרתי עד כאן הפסקתי ומאז הפסקתי ולא עישנתי כ-15 שנה והגוף שלי חטף סטרס השמנתי והייתי כ-100 קילו קיבלתי סכרת הכולסטרול והטריגליצרידים שלי עלו לפני כמה זמן בא בחור חדש למשרד מעשן, ואני התפתיתי וחזרתי לעשן הפעם הלכתי אל תומר סקר לטיפול להפסקת עישון ונגמלתי בשנית, והפעם לא השמנתי גרם אחד

עו"ד ג'קי סידי

הייתי מעשן כבד וצחנתי הרקיעה לשחקים. כיום 21 שנים אני לא מעשן, הייתי מעשן למעלה מ-30 שנה, 3 קופסאות ליום בקביעות וברציפות . בתקופה שהלכתי לתומר סקר, הגעתי ל-5 חפיסות סיגריות ביום ולא התכוונתי להפסיק לעשן בכלל, מנהלת המשרד שלי בטי הודיעה לי "אתה ובעלי מפסיקים לעשן" ושלחה אותי לקליניקה של תומר סקר. אני חותם על תומר, הוא נתן לי תעודות אחריות הגעתי למשרדו, הוא טיפל בי, אני בהתחלה לא האמנתי בנושא של האנרגיות, אבל עובדה הוא ניקה אותי מסיגריות לאחר הטיפול הוא אמר לי תתקשר אלי בכל בעיה. כיום הנני גמול ומסייע לפתוח באש כנגד כל מי שמעשן.

ניסים טהר

הגעתי אל תומר בגלל שלא רציתי להביא ילד לפני שאפסיק לעשן הייתי מעשן במשך 20 שנה קופסא ביום חבר שלי שהיה אצל תומר המליץ לי על הטיפול ואמר לי מקסימום אני מקבל את הכסף חזרה הגעתי עשיתי את הטיפול הטיפול להפסקת העישון היה קל למחרת הטיפול היה לי צורך לעשן, התקשרתי לתומר שנתן לי עזרה ראשונה בטלפון ואמר לי שכאשר אצטרך אני מוזמן אליו לטיפול נוסף, אך לא היה צורך בכך ומאז ועד היום אני נקי מסיגריות ואף לא אוהב שמעשנים לידי .

אילן פורז

נהג מונית במקצועו. נגמל מעישון כבד 4 קופסאות ליום במשך שנים רבות הגעתי לתומר לאחר שחליתי במחלת לב לאחר הטיפול נעלם הרצון לעשן במהלך כשנתיים אחרי הטיפול נתגלה כי חליתי בסרטן וכמעט חזרתי לעשן כתוצאה מהמתח הנפשי הרב שנגרם לי כתוצאה מגילוי המחלה . פניתי לתומר והוא נתן לי טיפול חיזוק כדי שלא אחזור לעשן מאז אינני מעשן כ-4 שנים ואני מרגיש טוב התגברתי על המחלה.

רפי שטיינברג

מורה למדעים ואלקטרוניקה . עישן כ- 3 קופסאות ליום הגעתי למצב שלא יכולתי לשאת את זה שאני מעשן אבל לא יכולתי בלי זה. כשידידה טובה סיפרה לי שנגמלה אצל תומר סקר לא האמנתי שעליי זה יעבוד והייתי מאוד סקפטי. מאז הטיפול אצלו אני לא מעשן כבר 4 שנים.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420