גמילה מעישון – עבור המשפחה!

גמילה | עישון | סיגריות
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

לא האמנתי. בתי וחתני הזמינו אותי ואת אשתי להצטרף אליהם לארוחת ערב במסעדה האיטלקית האהובה עלינו כדי לחגוג את יום הולדתה של אשתי ואת יום השנה להפסקת העישון. כשנכנסו למסעדה בה חיכינו להם, שני נכדיי בני שבע ואחת עשרה, שחזרו זה מכבר ממשחק הכדורגל בשבת אחר הצהריים ועדיין היו במדי הכדורגל שלהם, נתנו לי ולאשתי נשיקה וצרור פרחים, שמתי לב מיד לריח הלא נעים שהגיע ממדיהם ושהשושנים מריחות נהדר. שמחתי כל כך כי עכשיו לאחר שהפסקתי לעשן, אני יכול להריח דברים שוב וגם אני מריח טוב. אני מרגיש כל כך הרבה יותר טוב. זה כמו נס.

הפסקתי לעשן. אל תבינו אותי לא נכון,  בהתחלה זה לא היה פשוט להפסיק. חששתי שאחרי עישון של יותר מארבעים שנה לא אוכל לעשות את זה, אבל הפסקתי לעשן וכל אחד יכול. אתה אף פעם לא זקן בכדי להפסיק לעשן.

נדהמתי מכוח הרצון שיש להפסיק סוף סוף לעשן. אני לא יודע מי הופתע יותר, אשתי או אני. אני חייב לומר לך שאני די גאה בעצמי.

לא הייתם רוצים שבגדיכם יפסיקו להריח עשן סיגריות – הפסקת עישון

כשבוע אחרי שהפסקתי לעשן לקחתי את כל הבגדים בארון שלי לניקוי. לא יכולתי לעמוד בריח שנדף מהם. אתם יכולים לתאר לעצמכם איך אשתי הרגישה בוודאי כל השנים כשעישנתי ו"הסרחתי" את המקום?

כל מה שאתה צריך זה האמונה בעצמך שאתה יכול להפסיק ותכנית טובה, אל תשאלו אם אתם חזקים מספיק בכדי לעשות זאת לבד – אתם לא צריכים לעשות את זה לבד – אתה יכול לקבל את הנוחות והתמיכה של תכנית מסודר, כמו התכנית של תומר סקר, שיעזרו לך להפוך את המעבר שלך לסיפור הצלחה.

לא עוד להתגנב בחוץ לעשן בבית ילדיכם,  לא עוד לנשוף את העשן דרך החלון בבית כדי שלא יעבור לצד אשתך בספה כשאתה צופה בטלוויזיה. לא עוד למצוא תירוץ לקום משולחן האוכל מוקדם כדי שתוכלו לעשן. לא עוד לנסות להסתיר את השיעול שלך או קוצר הנשימה. אתם יכולים לשבור את ההרגל שמנהל והורס את חייכם כבר שנים. אתם יכולים לעשות את זה – הפסקת עישון זו לא משימה בלתי אפשרית.

אתם זוכרים איזו הרגשה נהדרת הייתה לכם כשהייתם צעירים ולא עישנתם? לא הייתם רוצה להרגיש ככה שוב? מתי בפעם האחרונה הצלחתם להריח את הורדים? מתי בפעם האחרונה הצלחתם להרגיש טעם כשאכלתם?

הפסקת עישון – כמה פעמים ניסיתם לפני?

אם אתם כמוני, היו תקופות בחייכם שבאמת שקלתם להפסיק לעשן, אך מסיבה זו או אחרת לא עשיתם זאת, או שהתחלתם אך המשכתם לעשן לבסוף. אולי הייתם לחוצים מדי. אולי הייתם בלחץ כלכלי, אולי חוויתם בעיות אישיות. אולי פשוט לא הרגשתם שזה דחוף להפסיק, אבל זה דחוף מכיוון שבריאותכם עלולה להיות בסכנה.

במקרה שלי נתתי לעצמי כל מיני תירוצים כמו, אני לא באמת מעשן כל כך הרבה, אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה, ואם אפסיק אעלה במשקל. בכל מקרה עליתי במשקל כי לא הרגשתי טוב עם עצמי, אבל עכשיו כשהפסקתי אני מאבד את המשקל הנוסף – כי אני יכול לנשום חופשי יותר ולהתאמן יותר. תמיד היו לי הרבה תירוצים מוכנים על מנת למנוע ממני להפסיק לעשן, אבל אין באמת שום תירוץ.

תהיה הסיבה אשר תהיה, חשוב להפסיק כעת מכיוון שבריאותכם מונחת על הכף. זה דחוף לרווחת בן / בת הזוג והמשפחה. זוכרים את הנכדים "המסריחים" שהזכרתי בהתחלה? יש להם זכות לא  להפוך למעשנים פסיביים כשאתם באים לבקר, לא? אני מקווה שהמחשבה על רווחתם תניע אותכם להפסיק עכשיו.

כאשר תפסיקו לעשן תוך זמן קצר תוכלו:

  • לנשום קל יותר
  • להרגיש טוב יותר
  • להפסיק להשתעל
  • להחזיר את תחושת הריח שלך
  • להיות מסוגלים להרגיש את הטעם באוכל שוב
  • בגדיכם יריחו טוב ולא "יסריחו" יותר מעשן סיגריות
  • תחושת גאווה עצמית

והכי חשוב, מחזור הדם שלכם יתחיל להתנקות באופן מיידי והריאות שלכם יתחילו לתקן נזקים.

נצלו את הרגע – הפסיקו לעשן

אני קורא לכם לנצל את הרגע. להפסיק להאכיל את עצמכם בתירוצים. אתם יכולים לעשות את זה. עשו זאת למען הנכדים שלכם, עשו זאת עבור כל המשפחה שלכם. עשו זאת עכשיו –  הפסיקו לעשן.

האם ידעתם שתוך עשרים דקות מרגע הפסקת הדופק שלך נרגע?

האם ידעתם שבתוך שמונה שעות לאחר הפסקת הדם יש יותר חמצן בדם, הריאות שלכם מתחילות להתנקות וזה מקל על הנשימה?

זה תלוי בכם. אלו החיים שלכם.

מתי בפעם האחרונה יכולתם לטפס במעלה ארבע מדרגות או ללכת ברגל של עשרה רחובות או לרדוף אחרי נכדיכם מבלי להרגיש חסרי נשימה?

להפסיק לעשן בשיטת תומר סקר

בשיטת תומר סקר הטיפול מתבצע בשיטה טבעית, ללא זריקות, ללא מחטים וללא כדורים. במהלך הטיפול שוכב המטופל על מיטת טיפולים בלבוש מלא כשהוא ער לחלוטין ומודע להכל.

כל מטופל מקבל תעודת אחריות, לפיה במידה ואחרי 4 טיפולים ירגיש צורך לעשן, יהיה זכאי לקבל את כספו בחזרה. עד כה יש לנו אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בקרב מגוון מטופליי.

הנכם מוזמנים לחייג אלינו או למלא את טופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם לתחילת התהליך.

ו..אולי יעניין אתכם:

כיצד להפסיק לעשן: 3 גורמים עיקריים

עישון סיגריות: כמה זה עולה לנו?

גמילה מעישון: הצלחה בשיטת תומר סקר

שתפו את המאמר עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin