% 86 מהמטופלים לא חוזרים לעשן!

stop smoking tips
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

תומר סקר הפך עם השנים לתקווה הגדולה של המעשנים בישראל, כולל עשייה מוכחת גם מעבר לים. אלפים רבים כבר נגמלו בזכותו, כולל פוליטיקאים, רבנים, אנשי תקשורת, סלבריטאים וגם אזרחים מהיישוב. גם אתם יכולים להצטרף להצלחה, ותמורת 2,700 שקל בלבד, תזרקו את הסיגריה לפח.  תומר סקר הוא היחיד שמתחייב בכתב: "מי שלא נגמל, מקבל את כספו בחזרה".  ברכת הגומל…

"מי שמאמין לא מפחד". משפט המחץ הזה, מתוך הלהיט של אייל גולן, מתאים מאוד להתנהלות של תומר סקר, האיש שניחן בכוחות אנרגטיים חזקים במיוחד. בעקבות האמונה בדרך ההתנהלות שלו, סקר הוא היחיד שמתחייב בכתב להחזיר את מלוא הכסף בחזרה, במידה ולא נגמלתם מעישון. אחוזי ההצלחה של סקר מדהימים, בשעה ש-86% מהמטופלים שלו לא חזרו יותר לעשן. האנשים האלה, שפעם נהגו להדליק סיגריה עוד לפני שפתחו את העיניים, אומרים היום: "סיגריה זה מגעיל אותי". עם לקוחותיו של סקר נמנים רופאים רבים, חברי כנסת, שופטים, רבנים, אנשי תקשורת ועוד. אבל לא רק סלבריטאים מגיעים אליו, אלא גם אנשים מהיישוב, מאחר וסקר מתעקש שלא להעלות את המחיר, ומעמיד אותו על 2,700 שקל בלבד, מחיר השווה לכל נפש.

תומר סקר, מתי גילית שניחנת בכוחות מיוחדים?

"זה התחיל בגיל העשרה, ואז לא ידעתי איך לפרש את זה. חשבתי שמישהו עומד להגיע ומייד הוא היה מגיע. בצבא ובמיוחד אחרי השירות הצבאי, שמתי לב כשאני נוגע בחברים שלי בזמן שכואב להם, הכאב פשוט עבר. לאט לאט הבנתי שאני יכול להעביר אנרגיה לאנשים ולהשתמש ביכולת הזו לצורכי ריפוי".

אפשר ללמוד איך להעביר אנרגיה?

"אפשר ללמוד לשפר את זה, אבל בעיקרון זו תכונה מולדת. כמו שלמישהו יש כישרון לציור, לי יש כישרון להעביר אנרגיה לאנשים ולפטל בהם".

מה בעצם סוד ההצלחה שלך?

"אני מטפל באנשים באנרגיה טבעית, ועוזר להם להתמודד עם המצוקות שנוצרות בעקבות הפסקת העישון. כשאדם עובר תהליך גמילה מעישון, הגוף שלו נקלע למצוקה. אני עוזר לגוף לצאת מהמצוקה ולהתמודד עם המצב החדש".

איזה תופעות לוואי יש לתהליך הגמילה, וכיצד אתה עוזר לגוף להתמודד איתן?

"יש הרבה תופעות לוואי, למשל השמנה, עצבים, עצירות, חוסר ריכוז, חוסר איזון, עייפות. אני יודע להעריך לפני הטיפול מהן הבעיות שיתקפו את המטופל, ובזמן הטיפול אני מתמקד במניעה שלהן. אני מצמצם את תופעות הלוואי בערך ב-%80. אני עוזר למטופל בחלק הארי של המצוקה, ב-%20 הנותרים הוא צריך לטפל בעצמו".

תאר את הטיפול עצמו.

"הפגישה הראשונה אורכת שעה. בתחילה אני משוחח עם המטופל כדי להכיר אותו וכדי להתוודע למצבו הרפואי. לאחר מכן עוברים לטיפול, שמתבצע בחדר עם תאורה עמומה, על מיטת הטיפולים ובלבוש מלא. במהלך הטיפול אני כמעט לא משוחח עם המטופל. אני מעביר את הידיים מעל הגוף שלו, הוא מרגיש זרמי חום נעימים בגוף".

מה זה אנרגיה טבעית?

"לכל אחד מאיתנו יש אנרגיה בגוף. אני יודע איך לקחת את האנרגיה ולהשתמש בה ולתעל אותה לצרכי טיפול. מדובר בטיפול אחד ראשוני ומשמעותי, שברוב המקרים עושה את העבודה, ובמידת הצורך כל מטופל מקבל עד שלושה טיפולי חיזוק, לפי הצורך, שאינם כרוכים בתשלום נוסף".

אתה באמת מחזיר את הכסף למי שלא נגמל?

"אחרי שלושה טיפולי חיזוק, אם המטופל עדיין לא הצליח להפסיק לעשן, הוא מקבל את הכסף בחזרה. אני נותן אחריות מלאה בכתב שאחזיר את הכסף למי שלא הצליח להפסיק לעשן אחרי 4 טיפולים. אגב, % 53 מהמטופלים שלי מפסיקים לעשן אחרי טיפול אחד ולא נזקקים לטיפול חיזוק. בסך הכול אני מצליח לגמול % 86 מהמטופלים".

יש הבדל בטיפול בין מי שמעשן ארבע קופסאות סיגריות ליום, לטיפול במי שמעשן חצי קופסה?

"יש הבדל בטיפול, אבל זה לא אומר שהגמילה קשה יותר ככל שהאדם מעשן יותר סיגריות. להיפך, קל יותר לגמול מעשנים כבדים, ובמשך הרבה שנים".

איך המטופלים שלך מגיבים?

"בהתחלה, הם לא מאמינים שמה שאני עושה הוא אפשרי. אחרי הטיפול הם יוצאים בהלם. ברגע שהם מרגישים את התחושות המלוות את הטיפול, הם מבינים שזה אמיתי והולכים איתי עד הסוף. החלטתי להתמקד בגמילה מעישון כי אני מאמין שהעישון הוא המכה הכי גדולה בעולם כיום. לפני נתוני משרד הבריאות, רק בישראל מתים מעישון למעלה מ-5,000 איש כל שנה. העישון גורם לסרטן, למחלות לב וריאה, העורקים נסתמים, העור מזדקן יותר מהר, תוחלת החיים מתקצרת, יכולת התפקוד נפגעת ונגרם למעשן סבל רב".

שתפו את המאמר עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin