מוטרדים מזה שהילדים שלכם מעשנים? ככה תוכלו לעזור להם

מוטרדים מזה שהילדים שלכם מעשנים? ככה תוכלו לעזור להם

לא פעם ניתן לשמוע על הורים שמודאגים מהרגלי העישון של הילדים שלהם. בחלק מהמקרים מדובר על עישון סיגריות, בעוד שבמקרים אחרים מדובר על עישון קנאביס. חשוב לדעת כי באמצעות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים תוכלו לסייע לילדים שלכם להיגמל מעישון וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. מדובר על הרגל שעלול להשתרש ולהפוך לחלק משגרת החיים, אך באמצעות כלים מתאימים ניתן לשנות את דפוסי החשיבה ודפוסי הפעולה ולהיגמל מעישון אחת ולתמיד. כדאי לדעת כי ישנן דרכים רבות שבהן תוכלו לסייע לילדים שלכם להיגמל מסיגריות, לכן כדאי להיות מודעים אליהן.

כיצד לסייע לילדים שלכם להיגמל מעישון?

חשוב לזכור כי על מנת לסייע לילדים להיגמל מעישון יש לפעול בצורה סבלנית ומלאת חמלה ולהימנע מאיומים, כעס וענישה. ברוב המקרים גישה חיובית תוביל לתוצאות הרבה יותר יעילות, מכל סוג של עונש. הדבר נכון במיוחד לגבי בני נוער, הנאלצים להתמודד עם מצבי רוח, הורמונים ורצון חזק לעצמאות. אחת הדרכים לעודד את הילד להיגמל היא לשלם לו עבור הפסקת העישון. מומלץ לפנות לאיש מקצוע מהתחום, שיסייע לילד שלכם לראות את כוחות הנפש המצויים בו, הנחוצים על מנת להיגמל מעישון אחת ולתמיד. זוהי הדרך הטובה ביותר להעצים את הילד ולהדגיש את תחושת המסוגלות והביטחון העצמי שלו. כדאי לדעת כי כמעט 5 מיליון מכלל תלמידי חטיבת הביניים והתיכון בעולם מעשנים. רוב המעשנים הבוגרים התחילו לעשן בגיל ההתבגרות והמשיכו עם ההרגל המגונה בתקופת הבגרות. ברוב המקרים העישון התחיל כתוצאה מהערכה עצמית נמוכה, מתח וסביבה של מעשנים. לכן באמצעות סיוע מקצועי ניתן לשפר את ההערכה העצמית, להפחית מתח ולסייע בתהליך הגמילה.

טיפים שיסייעו לילדים שלכם להיגמל מעישון

כדאי להתכונן מראש לימים הראשוניים של תקופת הגמילה, שנוטים להיות הקשים ביותר. תופעות הלוואי של תהליך הגמילה מתפוגגות לרוב כעבור שבועיים, אך כדאי לתמוך בילדים שלכם על מנת להקל על התהליך. חשוב לספק להם מעטפת מלאה של תמיכה, הכוללת בעיקר את חיזוק הביטחון העצמי שלהם. כדאי להגיד להם שאתם מאמינים בהם ויודעים שהם מסוגלים לעבור את תקופת הגמילה. מומלץ להימנע מבדיקות ומעקב, העלולים להעביר את התחושה כי אינכם סומכים עליהם. חשוב להעביר מסר ברור שאתם שם עבורם ואינכם שופטים או מבקרים אותם.

אנו במכון גמילה מעישון והרזייה בשיטת תומר סקר נשמח לסייע לילדים שלכם להיגמל מעישון. אנו משיגים את אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך שלושה עשורים של פעילות בתחום. תומר סקר מבצע את הטיפולים באופן אישי, על מנת להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר. הטיפול שלנו יבטיח לילדים שלכם את תחושת המסוגלות והאמונה בעצמם, הנחוצים על מנת להיגמל מעישון תוך שעה אחת בלבד. במידת הצורך, ניתן לקבל שלושה טיפולי חיזוק נוספים. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

 

שתפו את המאמר עם חברים


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420