גמילה מעישון קנאביס 

גמילה מעישון קנאביס

בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על הפופולאריות של עישון קנאביס. אך חשוב לזכור כי כמו כל סם אחר, גם במקרה של קנאביס אתם עלולים להתמכר להרגשה ולהתקשות להסתדר בלעדיה. לכן גמילה מעישון קנאביס יכולה להיות הכרחית, לכל מי שמרגיש שיש לו תלות בקנאביס. אם הערב שלכם חייב להסתיים בג'וינט במרפסת, על מנת לעבד את כל המתח והלחץ שהצטברו לאורך היום, סימן שאתם זקוקים לכלים חדשים, שיסייעו לכם להתמודד עם לחצים. הדבר נכון גם לגבי מי שמשתמש בג'וינט על מנת ליהנות משנת לילה טובה ועמוקה יותר, או לחילופין, ממי שמרגיש שהוא חייב ג'וינט באמצע היום, על מנת לצלוח את היום ולסיים את העבודה.

החשיבות של גמילה מעישון קנאביס 

רבים צורכים היום קנאביס רפואי וישנו דיבור על מהלכי לגליזציה, שנועדו לאפשר לכל אחד לצרוך קנאביס לפי רצונו. אך חשוב לזכור כי בצמוד לכך, ישנה עלייה בכמות הפניות לגמילה מעישון קנאביס, מאחר ורבים מהמשתמשים מתקשים להיגמל. לרוב מדובר על משתמשים שאינם צורכים קנאביס רפואי, אלא קונים סם בריכוזי חומר פעיל לא ידוע ועלולים לחוות תופעות לוואי לא נעימות. יש לזכור כי צריכה לא מבוקרת וללא מרשם רפואי עלולה להוביל להתקפי חרדה, סחרחורת, בחילה, הקאות וכדומה, לכן מומלץ להיזהר. מעבר לכך, שימוש תכוף עלול להוביל לבעיות זיכרון, תחושת אדישות כללית, בלבול ואף דיכאון. לכן מי שחווה את תופעות הלוואי או מתקשה להעביר את היום ללא ג'וינט, חייב לפנות לסיוע מקצועי. באמצעות איש מקצוע מנוסה ומיומן תוכלו לקבל את הכלים והאמונה שאתם מסוגלים להיגמל.

גמילה מעישון קנאביס – נקודות ששווה להכיר

רבים מערבבים גראס עם טבק, דבר שמוביל להתמכרות כפולה. הניקוטין המצוי בטבק מגביר את ההתמכרות והתלות בקנאביס רק הולכת וגוברת. כדאי לזכור כי אין זה פשוט להיגמל מקנאביס באופן עצמאי, מאחר ובניגוד לעישון סיגריות, עישון קנאביס מתבצע לרוב באופן חברתי במטרה לשנות מצב תודעה. לכן מי שמחליט להיגמל, לא יצליח להמשיך להיות בקשר עם חברים שממשיכים לצרוך קנאביס, מאחר והחיבור מבוסס על פעולת העישון וההשלכות שלה. כמו כן, רבים מהמעשנים בוחרים לעשן על מנת להתגבר על מצוקה רגשית, מאחר והג'וינט יכול לגרום לתחושת טשטוש והקלה.

אנו במכון גמילה מעישון והרזייה בשיטת תומר סקר נשמח לספק לכם שירותי גמילה מעישון קנאביס. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך השנים. תומר עורך את הטיפולים באופן אישי ומקפיד להעצים את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות של כל מטופל. לאחר כשעה של טיפול לא תרגישו שום חשק לג'וינט ובמידת הצורך נשמח לספק לכם שלושה טיפולי חיזוק נוספים. הטיפול שלנו טבעי לחלוטין והוא אינו כולל זריקות או כדורים. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור, צרו קשר!

שתפו את המאמר עם חברים


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420