עלות עישון מול עלות הפסקת עישון 

עלות עישון מול עלות הפסקת עישון

ישנן סיבות רבות ומגוונות להפסיק לעשן, כאשר כמובן שהסיבות הבריאותיות נוטות לתפוס את מרכז הבמה. כולם כבר יודעים כי עישון סיגריות פוגע בבריאות ועלול להוביל להתפתחות של סרטן הריאות, סרטן הלוע וכדומה. כמו כן, העישון מזיק לעור וצובע את השיניים והציפורניים בצבע צהבהב, הפוגם בנראות האסתטית שלכם. אך כדאי לדעת כי אחת הסיבות ה"חזקות" ביותר להפסיק לעשן, היא העלות הכוללת של העישון שלכם. 

עלות עישון מול עלות הפסקת עישון – מעט עובדות

כל מעשן תהה לעצמו כמה כסף הוא יכול היה לחסוך, במידה והיה בוחר להיגמל. לרוב המחשבה עוברת תוך כדי הדלקת הסיגריה, אך למעשה מדובר על מחשבה חשובה, שכדאי לתת עליה את הדעת. סיגריות נחשבות למוצר יקר יחסית, שמחירו רק הולך ועולה עם השנים. אך כדאי לזכור כי ישנו מחיר סמוי שרוב האנשים נוטים לפספס, למרות שמדובר על מחיר הרבה יותר גבוה מהסיגריות עצמן. כל מי שניסה לעשות ביטוח בריאות למשל, גילה כי עלות הביטוח שלו גבוהה יותר ביחס לאדם לא מעשן, מאחר והסיגריות מהוות גורם סיכון למגוון רחב של מחלות שונות. כמו כן, ההוצאות הרפואיות שלכם הרבה יותר גבוהות, מההוצאות של אדם לא מעשן. ככל הנראה תאלצו לפנות יותר לרופא השיניים, על מנת להלבין את השיניים ולטפל במחלות חניכיים, מאחר והעישון מגביר משמעותית את הסיכון לכך. כמובן שהדבר נכון גם עבור כל מי שסובל מעור חסר חיים ומלא קמטים, מאחר וטיפולים אסתטיים יעלו לכם ביוקר, לעומת המחיר שתאלצו לשלם עבור גמילה מעישון.

פרטים שכדאי לדעת לגבי עלות עישון מול עלות הפסקת עישון

חשוב לזכור כי עובדים שאינם מעשנים נחשבים ליעילים ופרודוקטיביים יותר מעובדים מעשנים, מאחר והם אינם זקוקים להפסקת סיגריה אחת לשעה – שעתיים. לכן הספק העבודה שלהם גבוה יותר. הדבר נכון במיוחד עבור עצמאיים, מאחר והפגיעה בהספק העבודה פוגע ישירות בכיס שלכם. מחקר שנעשה בנושא הראה כי מעשן ממוצא בארץ מוציא בין 600 ל- 850 ש"ח בחודש על סיגריות בלבד. פוליסת בריאות של מעשנים תעלה בין 25 – 150 אחוז יותר, מאשר אצל לא מעשנים. הדבר נכון גם לגבי ביטוח חיים, שיעלה כמעט כפול עבור מעשן, לעומת לא מעשן. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון ביטוח משכנתא והוצאות על רופאים מומחים, בדיקות מיוחדות וכדומה.

אנו במכון הגמילה מעישון והרזייה בשיטת תומר סקר נשמח לסייע לכם להיגמל מעישון. תומר סקר הינו גורו בתחום הגמילה מעישון והוא מחזיק בוותק וניסיון של מעל ל- 27 שנים התחום. כל הטיפולים שלנו מבוצעים על ידי תומר באופן אישי, על מנת להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר. במידת הצורך תוכלו לקבל שלושה טיפולי חיזוק נוספים, ללא עלות נוספת. נשמח לספק לכם תעודת אחריות, מאחר ואחוזי ההצלחה שלנו הכי גבוהים בתחום. צרו קשר!

שתפו את המאמר עם חברים


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420