איך אפשר להיגמל מעישון סיגריות?

איך אפשר להיגמל מעישון סיגריות?

אומנם כולם מבינים כי עישון סיגריות מזיק לבריאות, עדיין רבים מתקשים להיגמל מההרגל המגונה. מחקרים רבים הוכיחו פעם אחר פעם כי עישון סיגריות פוגע במיתרי הקול, מזרז את התבגרות העור, מוביל להיווצרות של קמטי הבעה ושיניים צהובות וכמובן נחשב לאחד הגורמים המובילים לסרטן הריאות, סרטן הלוע וכדומה. אך רוב האנשים שניסו להיגמל בעבר מעישון סיגריות נחלו כישלון, מאחר ואין זה פשוט לשנות הרגלים. רבים מקשרים בין העישון לבין מצבים מביכים או מלחיצים, לכן העישון של הסיגריה עוזר להם להירגע ולהתמודד בצורה טובה יותר עם הסיטואציה הלא נעימה. אך כדאי לדעת כי ניתן להחליף את הרגל העישון בהרגלים בריאים יותר ואף לשנות לחלוטין את דפוסי החשיבה. 

כיצד להיגמל מעישון סיגריות בצורה הפשוטה ביותר?

היום ניתן למצוא שיטות רבות ומגוונות שמבטיחות לכם גמילה מעישון, אך חשוב לזכור כי לא כל השיטות יוכלו לסייע לכם. מומלץ לבחור בשיטה מוכחת וידועה, בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום. לכן רק שיטה אמינה ואיכותית תוכל להבטיח לכם החזר כספי, במידה ולא תצליחו להיגמל. מעבר לכך, מומלץ תמיד לבחון חוות דעת של לקוחות קודמים והמלצות, על מנת לוודא כי מדובר על שיטה שניתן להסתמך עליה. שיטה מסוג זה תפתח את המוטיבציה הפנימית שלכם להפסיק לעשן, במקום להתעסק בגורמים החיצוניים. כולם כבר מבינים כי סיגריות מזיקות לבריאות, אך לא כולם מצליחים לגייס את המוטיבציה הנדרשת על מנת להפסיק לעשן.

גמילה מעישון סיגריה – כל הסיבות להשקיע בכך

אחת הסיבות המרכזיות להפסקת עישון היא שמירה על הבריאות של האנשים היקרים לכם. רבים מתקשים להפסיק לעשן בשל הבריאות שלהם, אך הבריאות של הילדים או האחים יכולה להוות מוטיבציה עוצמתית במיוחד. הילדים שלכם והאחים הקטנים שלכם נוטים לחקות את ההתנהגות שלכם, לכן אם אתם מעשנים, ישנו סיכוי גבוה כי הם ילכו בעקבותיכם. מעבר לכך, העישון שלכם משפיע על כל מי שנמצא מסביבכם, כולל המשפחה והחברים. עישון פאסיבי מזיק לבריאות כמעט כמו עישון אקטיבי, לכן כדאי לקחת זאת בחשבון ולשמור על הבריאות של האנשים היקרים לכם. לכן מומלץ לבחור בשיטה יעילה ואמינה לגמילה מעישון, על מנת לשפר את איכות החיים שלכם ושל האנשים היקרים לכם.

אנו בגמילה מעישון והרזייה נשמח לסייע לכם להיגמל מעישון סיגריות אחת ולתמיד. תומר סקר פיתח שיטה שיכולה לסייע לכל אחד להיגמל תוך שעה אחת בלבד, לכן אין שום סיבה להמשיך לדחות. אנו עוסקים בתחום כמעט שלושה עשורים ויכולים להתחייב ללפחות שנה אחת ללא עישון. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!

 

שתפו את המאמר עם חברים


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420