איך להפסיק לעשן בלי להשמין?

איך להפסיק לעשן בלי להשמין?

אנשים רבים מעוניינים להפסיק לעשן, אך רובם חוששים מהעלייה במשקל. ידוע כי הפסקת העישון עלולה להוביל לירידה במטבוליזם, לצד ההרגל לנשנש יותר ולהעסיק את עצמכם באוכל במקום בסיגריות. אך חשוב לדעת כי באמצעות תהליך נכון ומדויק של הפסקת עישון ניתן להיגמל מבלי להשמין. באמצעות שימוש בשיטה מוכחת תוכלו להניע את תהליך הגמילה באמצעות שימוש במוטיבציה פנימית, דבר שיסייע לכם להתמיד בתהליך הגמילה ולהימנע מחזרה לעישון. כמו כן, תהליך הגמילה ילמד אתכם כיצד להימנע מהחלפת העישון באכילה, למרות שלרוב האנשים ישנה נטייה להחליף את הסיגריות בסוכריות, עוגיות או סוגים שונים של מתוקים.

להפסיק לעשן בלי להשמין – כיצד לעשות זאת נכון?

כולנו מבינים כי עישון מזיק לבריאות, אך רבים מתקשים להיגמל. אחרים חוששים מהעלייה במשקל, שעלולה להתרחש בעקבות הגמילה. אך כדאי לזכור כי מי שיעבור תהליך גמילה מקצועי ואיכותי, יוכל להפסיק לעשן מבלי להעלות במשקל. הכול תלוי בשילוב המושלם בין תזונה מאוזנת לבין פעילות ספורטיבית. מי שיקפיד לאכול נכון ולשלב כמות מספקת של חלבונים, שומנים, פחמימות מורכבות וסיבים תזונתיים בתזונה היומיומית שלו יוכל לחוות תחושת שובע לאורך זמן. הדבר יאפשר לכווץ את הקיבה וימנע את הצורך הבלתי נשלט בנשנושים. מאחר ורמת הסוכר בדם תישאר קבועה ולא תסבלו מירידות חדות, הגורמות לתחושת עייפות ולצורך עז למתוק, תוכלו להימנע מנשנושים מיותרים. כמו כן, תזונה מאוזנת מפחיתה את הצורך במתוק ופעילות גופנית שומרת על היכולת לפרוק סטרס ולחץ נפשי, דבר שמונע את הצורך באכילה רגשית.

מה צריך לעשות על מנת להפסיק לעשן בלי להשמין?

שיטת גמילה איכותית ואמינה יכולה לסייע לכם להיגמל מהסיגריות, מבלי להחליף הרגל מגונה אחד באחד. שיטה מקצועית תסייע לכם לשלב את תהליך הגמילה עם אכילה מסודרת ובריאה יותר, לצד הקפדה על שעות שינה מספקות ופעילות גופנית קבועה. כדאי לזכור כי במהלך הגמילה הגוף שלכם עובר שינויים פיזיים, הכוללים חזרה של רמת החמצן בדם לנורמה, שיפור בתחושת הטעם והריח, שיפור בנשימה ובפעילות התקינה של הריאות, הפחתת הסיכון למחלות לב וסרטן ועוד. אומנם הפסקת העישון מובילה לשינוי במטבוליזם ועלייה בנטייה לנשנש ולאכול מתוק, כתחליף לסיגריות, אך ניתן להילחם בכך ולשמור על משקל הגוף הנוכחי שלכם. באמצעות תמיכה מקצועית ומתן הסבר מקיף על כל התהליכים, לצד עידוד המוטיבציה הפנימית, תוכלו להפסיק לעשן בצורה בריאה יותר.

אנו בגמילה מעישון והרזייה נשמח לסייע לכם להפסיק לעשן בלי להשמין. תומר סקר פיתח שיטה יעילה ואמינה, שתסייע לכם להיגמל מסיגריות אחת ולתמיד. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ונשמח לסייע גם לכם להיפטר מהרגל זה. למידע נוסף, צרו קשר!

שתפו את המאמר עם חברים


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wwwquits/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420